Прокат велосипедів

Відпочинок в горах дає можливість насолодитися красивими пейзажами і кришталевим повітрям, а активний відпочинок - це ще відмінна можливість випробувати свої фізичні сили. 

Один з варіантів динамічного проведення часу - це катання на велосипеді. Але для цього зовсім необов'язково тягнути і везти з собою спорядження з іншого міста. 

Готель "Бункер" пропонує свої послуги з прокату велосипедів. Це відмінний шанс поїздити по околицях і подивитися цікаві та визначні місця. У нас є гірські і спортивні велосипеди, які призначені для катання по складній місцевості. Наше спорядження регулярно проходить перевірку, тому ви можете бути впевнені в безпеці. 

Прокат велосипедів з подальшими подорожами по схилах зі швидкістю не більше 20 км. / год. стануть для вас перевіркою на міцність. Зате потім походи в гори здадуться вам просто легкою прогулянкою. Таку відпустку ви точно запам'ятаєте надовго! Якщо при плануванні відпочинку ви шукаєте, де є прокат велосипедів в Карпатах, приїжджайте в Сойми саме до нас. 

 У Готелі "Бункер" завжди є, що запропонувати своїм гостям!

70
грн/добу