Соляна кімната

Набиратися здоров'я в Карпатських горах можна, не тільки смакуючи мінеральну воду і дихаючи свіжим гірським повітрям. В готелі Бункер є справжня соляна кімната. Всі приміщення оброблене соляними блоками. Завдяки цьому в кімнаті створюються комфортна температура, вологість і тиск. Крім того, тут немає ніяких бактерій, тому повітря в приміщенні абсолютно гіпоалергенне. Ми запрошуємо всіх відпочиваючих в Сойми, що поряд з  локаціями: Міжгір'я Пилипець, Синевир ... відвідайте нашу соляну кімнату в профілактичних цілях. Це стане додатковим фактором міцного здоров'я і гарного настрою.

Більше 5 осіб, за кожну наступну особу 50 грн.

250
грн/до 5 осіб

Что таке соляна кімната? користь та шкода соляних кімнат. показання та протипоказання

Соляні кімнати: що це таке?

Соляні кімнати: що це таке? Про користь солі для організму людини, люди стали здогадуватися ще дуже давно. За часів глибокої давнини, коли були виявлені дивні печери, стіни яких були покриті товстим шаром білого нальоту, що складається з солі і деяких домішок (сильвініт, якщо бути точними). Повітря в подібних печерах не схоже на повітря в будь-яких інших місцях, воно більш густе і насичене, він допомагав покращувати загальне самопочуття вже після першого відвідування. Такі соляні печери знаходили по всьому світу, вони були широко поширені в Древній Греції, в Індії, у жителів Сицилії. Соляні печери, а іноді навіть соляні шахти, існують і до цього дня, їх можна знайти по всій Європі, є вони також і у нас в Україні. Однак щоб відчути на собі лікувальні властивості солі, зовсім не обов'язково кудись спеціально їхати.

Галотерапія 

Галотерапія - унікальний процес використання особливого мікроклімату, максимально наближеного до мікроклімату природних, природних соляних печер, спрямований на профілактику і лікування великої кількості захворювань. І тут ми повертаємося до питання про те, що зовсім не обов'язково їхати в інше місто, або в іншу країну для того, щоб пройти курс оздоровлення організму сіллю. Соляні кімнати - приміщення, в яких штучно відтворений унікальний мікроклімат соляної печери, настільки цінується людьми, що стежать за своїм здоров'ям.

Что кажуть лікарі? 

Зрозуміло, скільки лікарів, стільки й думок, проте фахівці не можуть спростовувати очевидне: користь є, і абсолютно не важливо, наскільки добре виконана соляна кімната, найголовніше наявність іонів солі в повітрі. Однак, як у і будь-якої терапії, у галотерапії є протипоказання, перед відвідуванням соляної кімнати необхідно проконсультуватися з фахівцем, з'ясувати, чи підходить даний конкретний вид профілактики і лікування саме вам.

Лікування за допомогою соляної кімнати, її користь і шкода

Лікування за допомогою соляної кімнати, її користь і шкода. У чому ж полягає принцип впливу соляної кімнати на організм? Почати пояснення варто з того, що це кімната, в якій стіни, підлогу, а також стелю - плити сильвініту, осадової гірської породи, з якої складаються стіни природної соляної печери.

Зробити таку кімнату можна зробити двома способами: 

1. Кімнату обставляють блоками сильвініту, випиляними зі стін справжніх печер.

2. На стіни кімнати напилюють соляну Сильвінітової масу.

Повітря в такій кімнаті буквально наповнений мікро частинками солі, людина вдихає його, і сіль починає свою корисну роботу. Крім того, сильвініт містить в собі деякі інші корисні елементи, які сприятливо впливають на організм людини: це бром, селен, магній, кальцій, калій. 

 Якщо всі хвороби у людини від нервів, то соляна кімната вирішує цю проблему: 

 • сіль, завдяки своїм унікальним властивостям, нормалізує обмін речовин; 
 • стабілізує процеси травлення; 
 • допомагає впоратися з порушеннями в роботі щитовидної залози; 
 • справляється з безсонням, проявами фобій, депресіями, 
 • сприяє позбавленню від шкірних хвороб, таких як псоріаз, лишаї та екземи. 

 Слід розуміти, що галотерапія не замінить ліки і лікарні, проте істотно посилить ефект. Шкоди від відвідування соляних кімнат виявлено не було, звичайно є ряд протипоказань, при яких звертатися до галотерапії можна, але попередній похід до лікаря допоможе розставити все на свої місця, і зрозуміти саме ваш випадок.

Показання и протипоказання 

Показання і протипоказання соляної кімнати Лікарі можуть призначити вам лікування галотерапії, якщо у вас:

 • Хронічний бронхіт. Зверніть увагу, що хвороба повинна перебувати в стадії ослаблення, а дихальна недостатність не повинна перевищувати другий ступінь.
 • Хронічний гайморит, фронтит, збільшення мигдаликів. 
 • Легка і важка форма астми, а також поява патологічних процесів, особливо початкові стадії. 
 • Складні форми алергії. 
 • Захворювання серця, проблеми із загальним кровообігом організму. 
 • Зайва вага. Поліпшуються процеси травлення, прискорюється обмін речовин, а значить жир в організмі починає спалюватися швидше.

Не слід звертатися за лікуванням в соляні кімнати, в наступних випадках:

 • Захворювання типу бронхіту в загостреній формі; 
 • Захворювання нирок; 
 • Злоякісні новоутворення; 
 • Загострені форми венеричних захворювань; 
 • Це може призвести температура тіла; 
 • Будь-яка стадія туберкульозу; 
 • Алкогольна або наркотична залежність; 
 • Коронарна недостатність.

Зверніть увагу, що людям схильним до клаустрофобії, буде вкрай некомфортно проходити подібний курс лікування.

Галотерапія і діти 

 Галотерапія і діти в соляній кімнаті Користь солі поширюється на всіх людей, незалежно від їх віку. З дітьми хіба що складніше перебувати в кімнаті, так як для них солоне повітря подібне зарядці імунітету, від відвідування соляних кімнат вони стають більш активними і бадьорими. Крім усього іншого, галотерапія буде корисна дитині для зміцнення кісткової системи, допоможе впоратися із зайвою агресією, емоційної збудливістю, перепадами настрою. Покращує ситуацію з сезонним захворюваннями, так як є потужною профілактикою ГРВІ.