300 грн. / NIGHTДвохмісний номер

Двохмісний номер

Відпочинок в Карпатах це не тільки гірське повітря і прекрасні краєвиди. Це також мінеральна вода з цілющого джерела, це ягоди і гриби, що можна назбирати, тількино вийшовши з садиби. Для відпочиваючих сімейних пар в ..

Дізнатися деталі

150 грн. / NIGHTОдномісний номер

Одномісний номер

Житло у Міжгір'ї в садибі Бункер це поєднання комфорту та бюджетних цін. Якщо Ви вирішили відпочити від міської метушні і шукаєте комфортні умови десь у приватному секторі, ми пропонуємо зупинитись в одному з одноміс..

Дізнатися деталі

450 грн. / NIGHTТрьохмісний номер люкс

Трьохмісний номер люкс

Відпочинок у Карпатських горах – поєднання комфорту, тиші, свіжого повітря та приємних вражень. Для тих, хто за невеликі гроші хоче отримати максимум комфрту, ми пропонуємо трьомісний номер люкс у садибі Бункер в с..

Дізнатися деталі

Номери & Зручності

Вітаємо Вас у Міжгір'ї, в селі Сойми. Комфортний відпочинок у Карпатах починається з умов розміщення. Садиба Бункер – саме те місце, де Ви зможете відпочити, оздоровитися та набратися сил для нових звершень. У нас є все для цього:

  • карпатські гори;

  • мінеральне джерело;

  • гірська річка;

  • мальовничі пейзажі;

  • лісові ягоди та грибочки;

  • свіже повітря.

І головне, в нашій садибі Бункер є номери на будь який смак. Ми зможемо запропонувати одномісний номер для тих, хто хоче усамітнитися. Двомістні номери ідеально підійдуть для сімейних пар. А більша компанія може зупинитися в трьохмісних номерах. Забронювати будь який з них Ви можете за телефоном або через форму зворотнього зв'язку нашого сайту.

Номери