Цілющі лісові ягоди Карпат 17 червня 2019

Цілющі лісові ягоди Карпат

Любите природу, гірський туризм і ліс? Тоді вам потрібно терміново збирати валізу та їхати в гори! Відпочинок в Карпатах – це піші прогулянки, схід та захід на вершині гори, шашличок на мангалі. Якщо ви полюбляєте активний відпочинок, чисте повітря, лісові ягоди, то Міжгірщина – для вас. Відпочити в Соймах недорого можна в будь яку пору року, забронювавши номер в садибі «Бункер».

Туризм в Карпатах досить популярний серед любителів диких ягід. В лісах Міжгір`я росте чорниця, ожина, брусниця, малина, суниця. Кожне літо багато відвідувачів приїжджає в селище Сойми, щоб назбирати лісових ягід і приготувати з них варення.

Ягоди в Карпатах особливо цінні тим, що ростуть в екологічно хороших умовах: на чистому гірському повітрі серед смерекових дерев.
 

Уявіть схід сонця в горах, перші промені на вершинах і ранковий туман в лісі. І серед всієї цієї краси червоніє суниця чи малина. Навіть не сподівайтесь про коротку прогулянку в лісі! Повірте, побачивши грона ягід, ви просто не зможете так легко піти з лісу. А скільки буде радості у діток, коли ви принесете гілочку чорниці чи зготуєте кашку із лісової ожини?

Гостинні господарі садиби із задоволенням поділяться врожайними місцями, де можна зібрати ягоди в Карпатах, підкажуть кращі місця та стоянки в лісах Міжгір`я і порекомендують мінеральні джерела поряд селища Сойми.

Побалуйте своїх рідних смачними сувенірами з Карпат: сушені ягоди чи скляночка варення стануть чудовим лакомством на столі. Діти із задоволенням будуть їсти свіжі ягоди, а сік на долонях та обличчі буде хорошим нагадуванням про корисно проведений час неподалік садиби.

Як доїхати до садиби «Бункер», де назбирати лісові ягоди в Карпатах, та як краще всього провести активний відпочинок в Соймах влітку, можна дізнатись у нас на сайті чи написавши привітним господарям на сторінці контактів.