чан

«Карпатський чан» - це унікальна спа-процедура в Соймах. Завдяки парінні в чані можна забути про стреси і стимулювати роботу серцево-судинної системи і нирок. 

Процедури можуть зняти болі при ревматизмі, нормалізувати обмін речовин, знизити ризик простудних захворювань. 

Цілюще тепло гарячої води проникає в кожну клітинку організму, максимально розслаблює м'язи, дає їм справжній відпочинок, приносячи ні з чим незрівнянну користь. 

Чани - це традиційна лазня, яка бере свої витоки з 18 століття з Австро-Угорщини. Купання в чанах найкраща спа-продура. У чані-лазні людина максимально розслабляється. Занурюватися в купіль рекомендується не поспішаючи, залишаючи зону серця над водою. Під час прийняття лазні можна використовувати різні ароматичні масла, збори трав, хвою. 

Для контрасту після чана рекомендується занурення в холодний джерело (басейн, річку, озеро) Завдяки чергуванню температури з організму через пори виводяться шлаки і токсини. Шкіра стає гладкою і пружною, зміцнюються судини і нормалізується тиск. 

 Паріння в чані допоможе вам: 

  • дати відпочинок втомленим м'язам; 
  • поліпшити кровообіг; 
  • зберегти молодість шкіри; 
  • зняти напругу; 
  • забути про біль; 
  • по-справжньому оздоровити свій організм. 

 У будні ми стикаємося з безліччю негативних емоцій, які послаблюють наш фізичний і духовний стан. Чан, як взаємодія стихій зміцнює енергетично, він робить стійкіше нас до зовнішніх подразників. Щоб досягти гармонії, відкрити секрет благополуччя досить регулярно відвідувати чан-баню і незабаром душа і тіло зійдуться в повну гармонію.

Якщо більше 2-х годин то кожна наступна година 200 грн.

800
грн/2 години