Руська баня

Російська баня на дровах - це не просто спосіб добре провести час. Історія появи руської бані сягає своїм корінням у сиву давнину і тому є з'ясовні причини. Баня у слов'ян була місцем особливим, навіть священним і мала назву "влазня" або "мильня". 

 Варто зауважити, що час, проведений в лазні - це не тільки дуже приємно, але і вельми корисно для здоров'я.

Після завершення 2-х годин. За кожну наступну годину 100 грн.

600
грн/ 2 години

потім 100 грн/год.

руська баня це не тільки приємно, але і корисно!

Руська баня допомагає очиститися не тільки тілу людини, але і його духу. Більш того, вважалося, що лазня допомагає людині звільнитися від усякої скверни і нечистих помислів. Саме на Русі зародилася традиція запрошувати гостей спершу в баню, щоб він міг очиститися, а вже потім запрошували за стіл і пригощали різними наїдками. 

Сьогодні ця гарна і добра традиція поступово відроджується, так як здивувати сучасну людину сьогодні досить важко, а оренда лазні на дровах може стати досить цікавим дозвіллям, як для сімейного відпочинку, так і для будь-якого торжества в колі друзів або колег по роботі. 

Варто зауважити, що час, проведений в лазні - це не тільки дуже приємно, але і вельми корисно для здоров'я. З цієї точки зору російська лазня дуже корисна для: 

  • поліпшення кровообігу; стимуляції імунітету; 
  • поліпшення роботи серцево-судинної системи; 
  • виведення токсинів з організму; 
  • поліпшення обмінних процесів і т.д. 

Фахівці стверджують, що подібна «терапія» практично не має протипоказань і в російській лазні можна паритися навіть грудним дітям, вагітним жінкам, людям похилого віку та взагалі всім без винятку. Показані подібні оздоровчі процедури людям, що страждають від надмірної ваги, що дуже часто характерно для тих, хто веде сидячий і малорухливий спосіб життя. Недарма в народі кажуть, що кожен, хто відвідав парилку немов «заново народився». Таким чином, російська лазня на дровах - це корисно, незвично, цікаво і приносить море позитивних емоцій. Якщо ви не знаєте де можна добре попаритися в приємній компанії, то оренда руської бані на дровах - відмінне рішення для будь-якого випадку. Особливо такий вид дозвілля популярний наших краях.